logo
Máte radi Nitru? My nepýtame, ale ponúkame partnerstvo
Podporte dobré nápady v našom meste prostredníctvom
Klubu darcov alebo venovaním 2% a sami rozhodnete, čo je pre Nitru najlepšie.
Darovať
2%

Fond Giesecke & Devrient

Giesecke & Devrient založilo svoj fond po kampani Nitrianskej komunitnej nadácie zameranej na fondy, 3. septembra 2012 s názvom Fond Giesecke & Devrient. Kampaň realizuje nadácia s podporou CEE Trust a C.S. Mott Foundation v rámci V4 Community Foundation Maturity Program.

Z fondu sú podporované vybrané verejnoprospešné neziskové aktivity v rámci Nitrianskeho kraja, najmä programy pre deti a mládež, sociálne programy, podpora detí z detských domovov a zamestnanecký program Giesecke & Devrient. 

 

Ivan Moroz

generálny riaditeľ Giesecke+Devrient Mobile Security Slovakia, s.r.o. 

 

Je to príjemný pocit, keď sa môžete podieľať na niečom významnom a tým prispieť k zrealizovaniu „dobrej veci“ , ktorá v konečnom dôsledku obohatí nás všetkých. Sme presvedčení, že úspech našej spoločnosti úzko súvisí práve s podporou sociálnych aktivít. Neustále sa snažíme ako spoločnosť starať sa a posilňovať túto dôveru a zároveň ju vštepovať aj všetkým našim zamestnancom. Je mi osobne potešením, že sa môžeme aj my podieľať na víziách Nitrianskej komunitnej nadácie, ktoré sú nám veľmi blízke a vďaka nim môžeme prispieť k realizácii rôznych aktivít, ktoré vedú k pozitívnym zmenám v našom regióne."