logo
Máte radi Nitru? My nepýtame, ale ponúkame partnerstvo
Podporte dobré nápady v našom meste prostredníctvom
Klubu darcov alebo venovaním 2% a sami rozhodnete, čo je pre Nitru najlepšie.
Darovať
2%

Klub darcov

Srdcia Klubu darcov  2018  získali 4 projekty.  Viac info nájdete tu...

Klub darcov je grantový program, v ktorom si sami darcovia vyberajú najzaujímavejšie projekty, ktoré získajú ich finančnú podporu. Program ponúka ľuďom jedinečnú možnosť hlasovať a podporiť tak dobré nápady pre Nitru.
Podporovateľom Klubu darcov sa môže stať každý jednotlivec, ktorý daruje sumu minimálne 10 Eur. Získa tak možnosť hlasovať za projekty v prvom kole
Členom Klubu darcov sa stáva každý jednotlivec, ktorý daruje min. 20 Eur. Získava právo hlasovať v druhom kole, priamo na slávnostnom podujatí.

 

Ako prebieha hlasovanie? 

V prvom kole, ktoré prebieha v októbri aktuálneho roku, sa hlasuje elektronicky. Hlasovací formulár obdržíte e-mailom. 6  projektov s najvyšším počtom hlasov postupuje do finálového druhého kola hlasovania. Finále hlasovania prebehne na slávnostnom stretnutí Klubu darcov 24. novembra 2019 v PKO v Nitre. Pozvánka Vám príde e-mailom. Tam sa rozhoduje o víťazných projektoch.

Stálymi partnermi programu sú Mesto Nitra a firma ENVI - GEOS.

 

ČLENOVIA KLUBU DARCOV 

Členom Klubu darcov sa môžete stať celoročne. Každý dar, ktorý bude prijatý po 18.11.2018, sa automaticky posunie do ďalšieho ročníka Klubu darcov. Darovať môžete jednorazovo alebo pravidelne. 

 

CHCEM SA STAŤ ČLENOM KLUBU DARCOV 

    Dary členov Klubu darcov nie sú predmetom dane.